Dnes
Teplota: 26.0 °C

Sport

Jiráskovo koupaliště

Sportovní vyžití nabízejí sportovní zařízení města Náchoda. Zimní stadion Na Strži nabízí krytou ledovou plochu od července do února. Krytý plavecký bazén na ulici Pražská je v provozu od září do června. Jeho součástí je bazén s 25m dráhou, dětský bazén s vodou vysoké kvality, sauny, parní komory a masérny. Hned v sousedství je fotbalové hřiště s atletickou dráhou a skate park. Tenisový areál se nachází v městské části Běloves. Tam je rovněž hlavní fotbalový stadión.

Letní provoz od června do srpna zajišťuje Jiráskovo koupaliště na Plhově v areálu se dvěma bazény , hřištěm na plážový volejbal a stolní tenis v pěkném přírodním prostředí. V sousedství je školní hřiště s atletickou dráhou ZŠ Náchod-Plhov.

„Dobře, tak my vám ty medaile přivezeme..."

Čtvtek, 8.7.2021

Český korfbalový svaz připravil své týmy na ME U15 v Maďarsku. Tým pod vedením Martina Šnevajse a Renaty Havlové a dalších spolupracovníků připravil korfbalisty skvěle.

Dobře, tak my vám ty medaile přivezeme... Dobře, tak my vám ty medaile přivezeme...

Dobře, tak my vám ty medaile přivezeme... Dobře, tak my vám ty medaile přivezeme...

Dobře, tak my vám ty medaile přivezeme... Dobře, tak my vám ty medaile přivezeme...

1. kolo extraligy v atletice

Středa, 7.7.2021

Atletický oddíl VSK Univerzita Brno uspořádala v neděli 4.7.2021 1. kolo Extraligy mužů a žen.

S trenéry Jiřím Vondřejcem a Ing. Jiřím Vondřejcem je Jiří Bruha S trenéry Jiřím Vondřejcem a Ing. Jiřím Vondřejcem je Jiří Bruha

Úspěchy náchodského korfbalu

Úterý, 29.6.2021

Korfbalový turnaj v beachkorfbale dětí v kategorii starší žáci, mladší žáci a minižáci se konal v Prostějově.

Běh o Běloveské bublinky zná své vítěze

Sobota, 19.6.2021

Běh o Běloveské bublinky, který dnes uspořádalo v areálu Malých lázní v Bělovsi město Náchod ve spolupráci se Střediskem volného času Déčko, již zná své vítěze. Těmi jsou nejen ti, kteří stanuli na stupních vítězů, ale všichni, kteří se dnešního nultého ročníku závodu v kategoriích na 300 m, 500 m, 1 km, 2 km a 5 km zúčastnili.

Starší zprávy